Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Kocham

Kocham

Kocham - to słowo w ustach trzynastoletniej dziewczyny brzmi niepoważnie i nieświadomie. Jednak ja to słowo wypowiadam świadomie, jak również przez nie cierpię.

W listopadzie 2005 coś do niego poczułam. Wtedy jednak zakwalifikowałam to jako kolejne zauroczenie. Po pewnym czasie jednak się zakochałam, myśląc, że z wzajemnością. Świata poza nim nie widziałam. Były miłe sms-y, rozmowy o piosenkach Jamesa Blunta.

Na początku grudnia okazało się, że przeprowadza się do Szwecji. Niewiele się zmieniło, bo na razie był blisko. Na mikołajki dostałam małego, pluszowego misia.

W styczniu ostatnia klasowa dyskoteka z nim. Ostatni taniec. Czułam się szczęśliwa, lecz zarazem czułam ból, bo wiedziałam, że za dwa dni wyjeżdża. Płakałam.

Przed wakcjami skończyłam, bo widziałam, że to jest bezsensu. Myślałam, że zapomnę lub będziemy zwyczajnymi znajomymi.

Jednak tęskniłam i to coraz bardziej. Brakowało mi go. On za to rzadziej odpisywał na gadu lub wcale. Zapytany dlaczego tak robi - odpowiadał, że mu się nie chce.

Przestał odpowiadać, a ja codzień widzę jego żółte słoneczko. Teraz wiem, że dla niego był to zwykły flirt. Kłamał mówiąc, że kocha, a ja dałam się na to nabrać i wciąż kocham...
SmileyCentral.com


Ktosia 28.01.2007 [Powrót] Komentuj

|Szablon wykonała Ktosia dla Szablonarium z wykorzystaniem grafiki ze strony deviantart.com|


Jesteś 39435 odwiedzającym

Dodaj do ulubionych
Ksiega Gości 3
Wpisz się


O mnie

Wiek: 15 lat - 3 klasa gimnazjum.
Miejsce urodzenia, zamieszkania itp.: Wrocław lub jak kto woli wROCK, czy też WrocLove (szczerze mówiąc najbardziej preferuję tą pierwszą wersję^^)
GG: 8175219

Archiwum
2009
Kwiecień
Styczeń
2008
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
2007
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń


Linki