Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
O co w tym wszystkim chodzi?

O co w tym wszystkim chodzi?

Izka weszła do klasy pytając czy może przyczyć kredę. Na widok jej(Izki) Sztona odwróciła się w moją stronę i spojrzała na mnie spod ukosa.
Czarek z Szymonem siedzieli pod ścianą i rozmawilai ze sobą patrząc wymownie na mnie. Potem podeszli do Oli a mnie odciągnęli na bok i zakazali podchodzić. O coś ją wypytywali.
Wojtek najpierw był normalny (czyt. w miarę miły), ale na religii zaczął stroić do mnie głupie miny. Potem zwolnił się do domu.

Podpytałam Olę co chłopacy od niej chcieli. Ponoć pytali czy ja obgaduje ich z Izką.


Oco w tym wszystkim chodzi, bo ja nie czaję? Dla mnie te elemnty w ogóle nie pasują do siebie, ale kto wie?

Ktosia 11.04.2007 [Powrót] KomentujCzytając twoje notki odnajduję w nich troszkę siebie. I powiem ci jedno - lepiej mieć jednego przyjaciela niż setki przyjaciółek. Bo dziewczyny są zawistne, zazdrosne, mściwe, zmienne... A te nieliczne, fantastyczne zwykle już mają swoich przyjaciół. Mnie też wiele osób zraniło w życiu.Szczególnie tych "pseudoprzyjaciółek". Cierpiałam przez nie całą podstawówkę, potem gimnazjum, w końcu liceum. To wszystko doprowadziło mnie do depresji i nerwicy. Jednak radzę sobie z tym. Mam kogoś w kim znajduję oparcie - mojego męża.
No i mam konie - te zwierzęta nigdy cię nie zranią, zawsze czekają, zawsze są gotowe cię wysłuchać, ogrzeją swym ciepłem, a swą wspaniałością zakryją wszystkie cierpienia, które sprawiają ludzie.
memoriesan 16.04.2007
| http://memoriesan.wjo.pl IP: zalogowany

taaa to nie ciekawie ale tak się dzieje w szkole na studiach już nie ma czegoś takiego
monikasenko 15.04.2007
| http://monikasenko.blog4u.pl IP: zalogowany

Coś tu za dużo mnie ;/
no co! musialam od kogos wziac krede bo stanioch sie wpieniala... wolalam wejsc do was do kl niz np do Maciusia do kl i se narobic siary. a pozatym matematycy zawsze maja duzo kredy xD
pozdrawiam Cię Ewa :*
Izka 11.04.2007
| brak www IP: 89.79.68.186

JA WIEM! :D
gufi 11.04.2007
| brak www IP: 83.27.46.231|Szablon wykonała Ktosia dla Szablonarium z wykorzystaniem grafiki ze strony deviantart.com|


Jesteś 39435 odwiedzającym

Dodaj do ulubionych
Ksiega Gości 3
Wpisz się


O mnie

Wiek: 15 lat - 3 klasa gimnazjum.
Miejsce urodzenia, zamieszkania itp.: Wrocław lub jak kto woli wROCK, czy też WrocLove (szczerze mówiąc najbardziej preferuję tą pierwszą wersję^^)
GG: 8175219

Archiwum
2009
Kwiecień
Styczeń
2008
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
2007
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń


Linki