Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Ha ha ha

Ha ha ha

Dawno mnie tu nie było, ale jak przyszłam to mocno z tego zbrechtałam. Gdybym rok temu widziała moje zachowanie teraz uznałabym to za niedorzeczność - jak można śmiać się z tak poważnych problemów?
Jak widać można, bo to wszystko staje się takie błahe. O matko, jak ja byłam nieszczęśliwie zakochana! Ale on mi się podobał!
Teraz wydaje mi się to po prostu głupie. Chyba dlatego, że w końcu zaczęłam do pewnych rzeczy dorastać - nawet Maciek to potwierdził. A co do niego to jest ten sam chłopak, o którym tak się rozwlekałam kiedyś. A teraz to co kiedyś brzmiało jak miłość nazwałabym przyjaźnią. Bo się zmieniłam. Trudno w to uwierzyć? Nikomu nie karzę tego robić ;P


Poprzez pozostawienie tego bloga chciałam też go zatuszować przed znajomymi: nikt tego już nie czyta, czyli mogę być szczera. Bo czasami tak jest lepiej.

Ktosia 15.05.2008 [Powrót] Komentuj

|Szablon wykonała Ktosia dla Szablonarium z wykorzystaniem grafiki ze strony deviantart.com|


Jesteś 39435 odwiedzającym

Dodaj do ulubionych
Ksiega Gości 3
Wpisz się


O mnie

Wiek: 15 lat - 3 klasa gimnazjum.
Miejsce urodzenia, zamieszkania itp.: Wrocław lub jak kto woli wROCK, czy też WrocLove (szczerze mówiąc najbardziej preferuję tą pierwszą wersję^^)
GG: 8175219

Archiwum
2009
Kwiecień
Styczeń
2008
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
2007
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń


Linki