Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Wakacji ciąg dalszy ;]

Wakacji ciąg dalszy ;]

Niby cały czas siedzę przed komputerem, a jakoś nie znajdę chwili na napisanie czegoś na blogu. Od dwóch dni bawię się Photoshopem może to dlatego ;P. Wymyślam różne szablony, ale co zrobię to stwierdzam, że na mojego bloga nie pasuje. No może w końcu zrobię coś co ujdzie w tłumie ;]

Z Wrocławia wszyscy znajomi pouciekali i nie ma z kim się umawiać. I tkwię sobie tak przed komputerem dostając wiadomości z Włoch ("krzywa wieza jest naprawde krzywa ^^"), z Londynu. Mnie za to czeka tradycyjny punkt każdych wakacji - wyjazd do Niemiec. Też nie jest źle ;)
Ktosia 08.07.2008 [Powrót] KomentujCiesz się z tego, że gdziekolwiek wyjeżdżasz, ja mam wakacje w domu i w pracy (o ile się w końcu wybiorę jej szukać;) A ja tak jak Ty siedzę przed komputerem i przed Photoshopem:) A notki nie chce mi się pisać. Zresztą brak pomysłu i weny na to.
gensi 09.07.2008
| brak www IP: 213.227.75.6|Szablon wykonała Ktosia dla Szablonarium z wykorzystaniem grafiki ze strony deviantart.com|


Jesteś 39435 odwiedzającym

Dodaj do ulubionych
Ksiega Gości 3
Wpisz się


O mnie

Wiek: 15 lat - 3 klasa gimnazjum.
Miejsce urodzenia, zamieszkania itp.: Wrocław lub jak kto woli wROCK, czy też WrocLove (szczerze mówiąc najbardziej preferuję tą pierwszą wersję^^)
GG: 8175219

Archiwum
2009
Kwiecień
Styczeń
2008
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
2007
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń


Linki