Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Przeprowadzka

Przeprowadzka

Kto by pomyślał, że po 14 latach mojego, różnorakiego życia w wielkim mieście przyjdzie mi się przenieść na wieś. Budowa została rozpoczęta dosyć dawno, ale ze względu na rodzinny stan konta i brak chęci kredytu nie było do końca wiadomo, kiedy przeprowadzka nastąpi. A teraz wiadomo, że do końca wakacji opuścimy zajmowane dotychczas lokum.

Brak kanalizacji, brak netu - uroki życia na wsi ;]

Ktosia 13.07.2008 [Powrót] KomentujNie jest tak źle na wsi;P Ja mieszkam i czasami mam jej serdecznie dość, ale da się przyzwyczaić. Chciałąbym Cii powiedzieć (tylko się nie denerwuj) że jesteś klepnięta! to tylko kilka pytanek...;)
Madlen 02.08.2008
| http://zaplakana-ksiezniczka.blog4u.pl IP: zalogowany|Szablon wykonała Ktosia dla Szablonarium z wykorzystaniem grafiki ze strony deviantart.com|


Jesteś 39435 odwiedzającym

Dodaj do ulubionych
Ksiega Gości 3
Wpisz się


O mnie

Wiek: 15 lat - 3 klasa gimnazjum.
Miejsce urodzenia, zamieszkania itp.: Wrocław lub jak kto woli wROCK, czy też WrocLove (szczerze mówiąc najbardziej preferuję tą pierwszą wersję^^)
GG: 8175219

Archiwum
2009
Kwiecień
Styczeń
2008
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
2007
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń


Linki